‘Ook kleine stappen tellen mee’: digitaliseringsvoucher maakt het makkelijker

‘Ook kleine stappen tellen mee’: digitaliseringsvoucher maakt het makkelijker

Veel mkb’ers denken dat de digitaliseringsvoucher vooral bedoeld is voor grote projecten. Volgens Raymond Bosch van KplusV ligt dat anders: “We zien juist dat ook kleinere digitale verbeteringen in aanmerking komen. Vaak denken ondernemers dat hun vraag te klein of te weinig vernieuwend is, terwijl dit soort trajecten juist heel geschikt zijn.”

 

Kleine stappen, groot verschil

De voucherregeling van het Digitaliseringsoffensief geeft ondernemers tot €1.000,- subsidie voor digitale verbeteringen. De regeling vergoedt 25 procent van je investering, tot maximaal €1.000,- (bij een investering van €4.000). Daarmee kan een relatief kleine investering toch een groot effect hebben.

Bosch: “Een nieuw online boekingssysteem, het koppelen van je webshop aan de winkelvoorraad van een kassasysteem of een extra beveiliging tegen datalekken: het zijn allemaal mooie voorbeelden die ondernemers verder helpen. Voor veel bedrijven is €1.500,- al een flinke investering. Juist dan kan de voucher een waardevolle steun in de rug zijn.”

 

Bij investeringen die geschikt zijn voor toepassing van de voucher kan je ook denken aan:

– Het opzetten of verbeteren van een website of webshop;

– Het installeren van een chatbot voor klantenservice;

– Het inzetten van AI om klanten sneller en beter te bedienen;

– Een reserveringssysteem voor afspraken of boekingen.

 

Toegankelijk en overzichtelijk

De drempel is bewust laag gehouden. De aanvraag bestaat uit een korte toelichting, een offerte en de bedrijfsgegevens. Binnen tien werkdagen volgt meestal een reactie. Twijfel je of jouw project geschikt is? Mail of bel ons gerust om je idee af te stemmen. Ook als je nog geen leverancier op het oog hebt, kunnen we je koppelen aan onze contacten. Je bent van harte welkom bij het Digitaliseringsoffensief.

 

Steun in de rug

Voor veel ondernemers is de voucher het extra zetje dat nodig is om digitale plannen door te zetten. Bosch: “We horen vaak dat bedrijven direct verschil merken. Een website die beter vindbaar is of een systeem dat tijd bespaart in terugkerend werk, kan de dagelijkse praktijk echt veranderen.”

 

Zelf gebruikmaken?

Wil je ook profiteren van de voucher? Kijk dan op deze pagina en ontdek hoe jij tot € 1.000,- kunt krijgen voor jouw digitale plannen.

Deel dit bericht

Ook interessant

Word jij straks nog gevonden? Ontdek wat GEO betekent voor jouw bedrijf

Steeds meer mensen zoeken niet meer via Google. Ze stellen hun vraag

Sterke content begint met sterke beelden: leer werken met Canva

Een goed LinkedIn-profiel is één ding. Maar hoe zorg je ervoor dat

LinkedIn is geen salesplatform, maar een relatieplatform

Hoe zorg je ervoor dat potentiële klanten je online weten te vinden?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meld je aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.